Katlu, siltummaiņu skalošana

Skalošana, attīrīšana – katli, siltummaiņi, apkures sistēma, atvēsināšanas un kārstas ūdensapgādes sistēmas.

 

Skalošana tiek veikta ar speciāliem mūsdienīgiem līdzekļiem un reaģentiem, strādājot ar katru piesārņojumu vai katlakmeņa veidu individuāli.

 

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst sekojoši darbu veidi:

Katlu skalošana – no 10 kwt līdz 75000 kwt. Atkarībā no nogulšņu veida darbi tiek veikti gan ar skābēm, gan bezskābes metodēm izmantojot Clina Plus, Bio Gen active augstas kvalitātes reaģentus.

Siltummaiņas skalošana (attīrīšana) – plākšņu, cauruļu un nestandarta materiālu attīrīšana tiek veikta gan tradicionāli ar skābēm, gan bez skābes. Mēs pielietojam šādus līdzekļus: Bio Gen active, Clinasid, Clinasid 1. Siltummaiņa tīrīšana ļauj ievērojami pagarināt siltummaiņa kalpošanas laiku un atgūt tā augsto produktivitāti. Turklāt siltummaiņa skalošana atsevišķos gadījumos ļauj ievērojami uzlabot ūdens kvalitāti.

Apkures sistēmas, atvesināšanas un karstas ūdensapgādes sistēmu skalošana un attīrīšana. Ļauj paaugstināt sistēmas efektivitāti, pagarināt kalpošanas laiku un uzlabot ūdens kvalitāti. Tiek veikti tikai bez skābes, izmantojot cilvēka veselībai nekaitīgos Bio Gen active reaģentus.

 

Skalošana, attīrīšana – katli, siltummaiņi, apkures sistēma, atvēsināšanas un kārstas ūdensapgādes sistēmas.

© 2012 - 2019 All rights reserved - SIA LETCLEAN    //    Webdesign IntAve SIA